logo
Huesca - Las Palmas
Paylaş:
2 Temmuz 2020 Perşembe 13:08:07
12:37Bastion Minsk - Energetik MinskCanlı
14:00Slavia-Mozyr - Slutsk
15:00Smolevichi - Dynamo II Brest
15:30Ravshan Zafarabad - Mokhir Yovon
15:30Sarojkamar - Barkchi Gissar
15:30Shokhmansur - Eskhata
16:00Radomiak Radom - Wigry Suwałki
16:30Shirak - Lori
17:00Noah Yerevan - Ararat Yerevan
17:00Buhara - Metallurg Bekabad
17:30Ümraniyespor - Eskişehirspor
17:30Rakvere JK Tarvas - Läänemaa JK Haapsalu
17:30Ümraniyespor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Inter Turku - RoPS
18:00Vítkovice - Fotbal Třinec
18:00AGMK - Nasaf Qarshi
18:00Navbahor Namangan - Sogdiana Cizzak
18:00Pahtakor Taşkent - Termez Surkhon
18:30Etar 1924 Veliko Tarnovo - Vitosha Bistritsa
18:30Levadia Tallinn - Parnu
18:30Flora Tallinn - Vändra Vaprus
18:30Paide Linnameeskond - Keila
18:30Jyväskylä - Vaajakoski
18:30PEPO Lappeenranta - MiPK
18:30Soccer Club Kuopio Futis-98 - Oulun Luistinseura
18:45Bylis Ballsh - Tirana
19:00Hull City - Middlesbrough
19:00Kristiansund - Molde
19:00Ararat - Ermenistan - Alashkert
19:00Kohtla-Järve JK Järve - Maardu Linnameeskond
19:00Korsnäs - SIF
19:00Nokian Palloseura - Tp-T
19:00Nykarleby - Närpes Kraft
19:00Salon Vilpas - VG-62 Naantali
19:00Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat - FJK
19:00TPK - Paiha
19:00Hull City - Middlesbrough (beIN SPORTS HD 4)
19:10Belchatow - Podbeskidzie Bielsko-Biała
19:30Hartberg - Wolfsberger
19:30Fredericia - Hvidovre
19:30Nomme United - Pärnu Vaprus
19:30Tallinna Kalev - Nomme Kalju
19:30Tabasalu JK Charma - Viimsi MRJK
19:30Tartu JK Welco Elekter - Helios Voru
20:00Sheffield United - Tottenham Hotspur
20:00Falkenbergs - Sirius Fotboll
20:00Hammarby - Varbergs BoIS
20:00Helsingborgs - Mjällby
20:00Göteborg - Fotboll
20:00Örebro - Häcken
20:00Balıkesirspor - Fatih Karagümrük
20:00İstanbulspor - Akhisar Belediyespor
20:00Dinamo Batumi - Saburtalo Tbilisi
20:00Vasalunds - Sollentuna
20:00Viitorul Constanța - Dinamo București
20:00İstanbulspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Balıkesirspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Sheffield Utd - Tottenham (S SPORT HD)
20:15Espoo - Finnkurd
20:15Ashdod - Ironi Sport Hadera
20:15Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Sektzia Nes Tziona
20:15Maccabi Netanya - Hapoel Kfar Saba
20:30Real Sociedad - Espanyol
20:30Eibar - Osasuna
20:30Atalanta - Napoli
20:30Huesca - Las Palmas
20:30Beitar Tel Aviv Ramla - Hapoel Katamon Jerusalem
20:30Bnei Sakhnin - Hapoel Nir Ramat HaSharon
20:30Hapoel Afula - Hapoel Nazareth Illit
20:30Hapoel Ashkelon - Hapoel Umm al-Fahm
20:30Hapoel Ironi Acre - Maccabi Ahi Nazareth
20:30Hapoel Ramat Gan Giv'atayim - Hapoel Rishon LeZion
20:30Kafr Qasim - Maccabi Petah Tikva
20:30Atalanta - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
20:45Tsarsko Selo Sofia - Cherno More Varna
21:00Albacete Balompié - Alcorcón
21:00Knattspyrnufélagið Þróttur - Þór Akureyri
21:30Werder Вremen - Heidenheim
21:30Sarpsborg 08 - Brann
21:30Sion - Luzern
21:30Werder Bremen - Heidenheim (S SPORT 2 HD)
21:40Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz
21:45Kukesi - Teuta Durrës
22:15Manchester City - Liverpool
22:15Knattspyrnufélag Fjallabyggðar - Kári Akranes
22:15Kordrengir - Ungmennafélag Njarðvíkur
22:15Manchester City - Liverpool (S SPORT HD)
22:45Roma - Udinese Calcio
22:45Rayo Vallecano - Málaga
22:45Roma - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
23:00Real Madrid - Getafe
23:00Bjorninn - Stokkseyri
23:00Real Madrid - Getafe (spor SMART HD)
23:30Macae Esporte - Fluminense FutbolClub
00:00Skautafelag Reykjiavik - Alafoss
02:00Vasco da Gama - Madureira Esporte Clube
02:00Volta Redonda - Resende Futebol Clube
13:00North Eastern MetroStars - Adelaide Comets
13:30BATE Borisov - Energetik-BGU
13:45Croydon Kings - Adelaide Blue Eagles
13:45Modbury Jets - Adelaide Raiders
14:30Bayswater City - Perth FutbolClub
16:00Gorodeya - Vitebsk
16:00Neman Grodno - Isloch
17:00Slavia-Mozyr - Slutsk
17:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Argesul Pitesti
18:00Vushtrria - Flamurtari Pristina
18:30Tampereen Pallo-Veikot - Kaarinan Pojat
18:40Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz
18:45Botev Vratsa - Arda Kardzhali
19:00ŁKS Łódź - Wisła Kraków
19:00Smolevichi - Dinamo Brest
19:00Chrudim - Pardubice
19:00Atlantis Helsinki - Klubi-04
19:00Kiisto - Kokkola
19:00Åsane Fotball - Sogndal Fotball
19:00Grorud - Lillestrøm
19:00Stjørdals-Blink - Ranheim Fotball
19:00KFUM - Jerv
19:00Sandnes - Oygarden
19:00Tromsø - Raufoss
19:00AŠK Bravo Publikum - Celje
19:00Lviv - Vorskla Poltava
19:15Vaduz - Grasshopper Club Zürich
19:15Stade Lausanne-Ouchy - Winterthur
19:30Blau-Weiß Linz - Horn
19:30Liefering Salzburg - Avusturya Lustenau
19:30Kapfenberger - Wacker Innsbruck
19:30Næstved - Kolding
19:30Portsmouth - Oxford United
19:30Portsmouth - Oxford Utd (beIN SPORTS HD 4)
19:45Pisa 1909 - Cittadella
20:00Esbjerg - Horsens
20:00Thisted - Avarta
20:00Jönköpings Södra - Akropolis
20:00Trelleborgs - Sundsvall
20:00Gaz Metan Mediaș - Universitatea Craiova
20:30Girona - Real Zaragoza
20:30Ullareds - Assyriska
21:00Denizlispor - Gaziantep
21:00Botev Plovdiv - Dunav Ruse
21:00Íþróttabandalag Vestmannaeyja - Ungmennafélagið Víkingur
21:00Prishtina - Drenica Skënderaj
21:00Domžale - Tabor Sežana
21:00Denizlispor - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
21:10Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
21:15Santa Clara - Marítimo
21:25Vorwarts Steyr - Ried
21:30Korona Kielce - Arka Gdynia
21:30Fleetwood Town - Wycombe Wanderers
21:30Aarau - Lausanne-Sport
21:30HamKam - Toppfotball
21:30Fleetwood Town - Wycombe (beIN SPORTS HD 3)
22:00Perugia Calcio - Pordenone Calcio
22:00Virtus Entella - ChievoVerona
22:00Cosenza Calcio - Ascoli Calcio 1898
22:00Unione Venezia - Empoli
22:00Krotone - Benevento Calcio
22:00Frosinone Calcio - Spezia Calcio
22:00Cremonese - Delfino Pescara 1936
22:00Salernitana 1919 - Juve Stabia
22:15Charlton Athletic - Millwall
22:15Magni Grenivik - Leiknir Faskrudsfjordur
22:15Keflavík FutbolClub - Leiknir Reykjavík
22:15Knattspyrnufélagið Fram - Ungmennafélagið Afturelding
22:15Charlton Athletic - Millwall (beIN SPORTS HD 4)
23:00Atletico Madrid - Mallorca
23:00Valur FutbolClub - Íþróttabandalag Akraness
08:30Adelaide City - Para Hills Knights
10:00Joondalup - Cockburn City
10:00Floreat Athena - Armadale
10:00Gwelup Croatia - Inglewood United
10:00Rockingham City - Sorrento
11:00Mioveni - Rapid București
11:30Adelaide Olympic - Campbelltown City
12:00Gamba Osaka - Cerezo Osaka
12:00Shimizu S-Pulse - Nagoya Grampus
12:00Yokohama - Consadole Sapporo
12:00Ulsan Hyundai - Incheon United
12:00Albirex Niigata - Zweigen Kanazawa
12:00Matsumoto Yamaga - Ventforet Kofu
12:30Oita Trinita - Sagan Tosu
13:00Kashiwa Reysol - Tokyo
13:00Kawasaki Frontale - Kashima Antlers
13:00Shonan Bellmare - Vegalta Sendai
13:00Urawa Red Diamonds - Yokohama F. Marinos
13:00Gangwon - Busan IPark
13:00Avispa Fukuoka - V-Varen Nagasaki
13:00Machida Zelvia - Montedio Yamagata
13:00Giravanz Kitakyushu - Ryūkyū
13:00Mito HollyHock - United Ichihara Chiba
13:00Omiya Ardija - Thespakusatsu Gunma
13:00Tokushima Vortis - Kyoto Sanga
13:00Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo
13:30Vissel Kobe - Sanfrecce Hiroshima
13:40Miedz Legnica - Tychy
14:00Suwon Samsung Bluewings - Seoul
14:00Savedalens - Ahlafors
14:30Norwich City - Brighton & Hove Albion
14:30Derby County - Nottingham Forest
14:30Derby County - Nottingham Forest (beIN SPORTS HD 4)
14:30Norwich City - Brighton (S SPORT HD)
15:00Kaiserslautern - Bayern Munich
15:00Magdeburg - Preussen Munster
15:00Chemnitzer - Hansa Rostock
15:00Carl Zeiss Jena - Sonnenhof Großaspach
15:00Uerdingen 05 - Viktoria Köln
15:00Duisburg - SpVgg Unterhaching
15:00Meppen - Eintracht Braunschweig
15:00Waldhof Mannheim - Zwickau
15:001860 München - Ingolstadt 04
15:00Würzburger Kickers - Hallescher
15:00Aarhus Fremad - Boldklubben Frem
15:00Jammerbugt - Helsingør
15:30Silkeborg - Lyngby Boldklub
16:00Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin
16:00Dornbirn 1913 - Lafnitz
16:00BATE Borisov - Energetik-BGU
16:00Vendsyssel - Fremad Amager
16:00Flora Tallinn - Narva Trans
16:00Dalkurd - Degerfors
16:00Umeå - Östers
16:10Stal Mielec - Odra Opole
16:30Dynamo Moskova - Arsenal Tula
17:00Leicester City - Crystal Palace
17:00Manchester United - Bournemouth
17:00Blackburn Rovers - Leeds United
17:00Brentford - Wigan Athletic
17:00Bristol City - Cardiff City
17:00Fulham - Birmingham City
17:00Huddersfield Town - Preston North
17:00Luton Town - Reading
17:00Stoke City - Barnsley
17:00Fjölnir - Fylkir
17:00Íþróttafélagið Grótta - Kópavogur
17:00Vestri - Knattspyrnudeild UMFG
17:00Batrana Doamna - Petrolul Ploiești
17:00Mariupol - Karpaty Lviv
17:00Bristol City - Cardiff City (beIN SPORTS HD 4)
17:00Leicester - Crystal Palace (TRT Spor HD)
17:00Manchester Utd - Bournemouth (S SPORT HD)
18:00Celta de Vigo - Real Betis
18:00Austriya Wien - Mattersburg
18:00Pölten - Rheindorf Altach
18:00Swarovski Tirol - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
18:00Příbram - Teplice
18:00Fastav Zlín - Karviná
18:00Opava - Sigma Olomouc
18:00Numancia - Extremadura
18:00Racing de Santander - Elche
18:00Gorodeya - Vitebsk
18:00Levski Sofia - Slavia Sofia
18:00Vysočina Jihlava - Prostějov
18:00Hradec Kralove - Ústí nad Labem
18:00Lisen - Dukla Prague
18:00Slavoj Vysehrad - Zbrojovka Brno
18:00Viktoria Zizkov - Graffin Vlašim
18:00Stal Stalowa Wola - Gornik Polkowice
18:00Celta Vigo - Real Betis (spor SMART HD)
18:15Juventus - Torino
18:15Juventus - Torino (beIN SPORTS HD 3)
18:30Spartak Moskova - Tambov
18:30Krylia Sovetov - Rostov
18:30Ankaragücü - Alanyaspor
18:30Yeni Malatyaspor - Gençlerbirliği
18:30Lech Poznań - Legia Warsaw
18:30Brage - Halmstads
18:30Norrby - Ljungskile
18:30Örgryte - Eskilstuna
18:30Ankaragücü - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
18:30Y.Malatyaspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 2)
18:40Warta Poznań - Puszcza Niepołomice
18:45Tractor Tabriz - Sanat Naft Abadan
19:00Vitoria Setubal - Paços de Ferreira
19:00SønderjyskE - Odense Boldklub
19:00Start - Viking
19:00Nitra - Pohronie
19:00Spartak Trnava - Ružomberok
19:00AS Trenčín - ŠKF Sereď
19:00DAC 1904 Dunajská Streda - MŠK Žilina
19:00Senica - ViOn Zlaté Moravce
19:00ŠK Slovan Bratislava - Zemplín Michalovce
19:15Basel - Neuchâtel Xamax
19:15Ahan Isfahan - Paykan
19:15Chiasso - Schaffhausen
19:15Asteras Tripolis - Volos
19:30Wolverhampton - Arsenal
19:30Persepolis - Shahin
19:30Dynamo Kyiv - Shakhtar Donetsk
19:30Lamia - Skoda Xanthi
19:30Wolves - Arsenal (S SPORT HD)
19:55Istra 1961 - Gorica
20:00Neman Grodno - Isloch
20:00Knattspyrnufélag Reykjavíkur - Knattspyrnufélagið Víkingur
20:00Steaua București - Botoșani
20:00Skalica - Dubnica
20:00Bursaspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Menemenspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:30Real Valladolid - Deportivo Alavés
20:30Sassuolo Calcio - Lecce
20:30Akhmat - CSKA Moskova
20:30Lokomotiv Moskova - Soçi
20:30Almería - Tenerife
20:30Sassuolo - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
21:00Bayer 04 Leverkusen - Bayern Munich
21:00Antalyaspor - İstanbul Başakşehir
21:00Fenerbahçe - Göztepe
21:00Mladá Boleslav - Bohemians 1905 Prag
21:00Lechia Gdańsk - Cracovia
21:00Rudar Velenje - Aluminij
21:00Bayern Münih - Leverkusen (spor SMART HD)
21:00Antalyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
21:00Fenerbahçe - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
21:08Elana Toruń - Katowice
21:15Portimonense - Vitoria Guimaraes
21:25Austria Klagenfurt - Juniors
21:30Zürich - Servette
21:30Vålerenga Fotball - Aalesunds
21:301900 - Kriens
21:30Crete - PAOK
22:00Chelsea - Watford
22:00Chelsea - Watford (S SPORT HD)
22:05Lokomotiva - Inter Zapresic
22:05Varaždin - Slaven Belupo
22:45Lazio - Milan
22:45Cádiz - Real Oviedo
22:45Fuenlabrada - Mirandés
22:45Lazio - Milan (beIN SPORTS HD 3)
23:00Granada - Valencia
23:00Granada - Valencia (spor SMART HD)
23:15Benfica - Boavista Porto
23:15Benfica - Boavista (S SPORT 2 HD)
23:30Braga - Aves
11:30Avusturya Wien - Grazer
11:30MŠK Žilina - Poprad
12:00Júbilo Iwata - Fagiano Okayama
13:00Gwangju - Daegu
13:00Sangju Sangmu Phoenix - Jeonbuk Hyundai Motors
13:00Seongnam Ilhwa Chunma - Pohang Steelers
13:00Renofa Yamaguchi - Ehime
13:00Tochigi - Tokyo Verdy
13:00Politehnica Iasi - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
13:40Podbeskidzie Bielsko-Biała - Radomiak Radom
14:00Burnley - Sheffield United
14:00Swansea City - Sheffield Wednesday
14:00Hvidovre - Køge
14:00Burnley - Sheffield Utd (S SPORT HD)
14:05Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg
15:00Athletic Bilbao - Real Madrid
15:00Nordsjælland - Midtjylland
15:30Fotboll - Falkenbergs
15:30Elfsborg - Malmö
15:30Vasteras - GAIS
16:00Middlesbrough - Queens Park Rangers
16:00Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
16:00Minsk - Belshina Bobruisk
16:00Skive - Fredericia
16:10Nieciecza - Stomil Olsztyn
16:15Newcastle United - West Ham United
16:15Newcastle - West Ham (TRT Spor HD)
16:30FC - Ural Sverdlovsk Bölgesi
17:00Hobro - Randers
17:00West Bromwich Albion - Hull City
17:00Young Boys - Lugano
17:00Luzern - Thun
17:00Gallen - Sion
17:00Academica Clinceni - Dinamo București
17:00Desna Chernihiv - Kolos Kovalevka
17:00Swansea - Sheffield W. (beIN SPORTS HD 4)
17:30Giresunspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:30Hatayspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Espanyol - Leganés
18:00LASK Linz - Bull Salzburg
18:00Sturm Graz - Hartberg
18:00Wolfsberger - Rapid Wien
18:00Sparta Prague - Jablonec
18:00Banik Ostrava - Viktoria Plzen
18:00Slovan Liberec - Slavia Prague
18:00Deportivo de La Coruña - Huesca
18:00Torpedo-BelAZ - Shakhtyor Soligorsk
18:00Fotbal Třinec - Baník Sokolov
18:00Varnsdorf - Vítkovice
18:00Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
18:00Lech Poznań - CWKS Resovia Rzeszów
18:00Pogon - Widzew Łódź
18:00Stal Rzeszów - Bytovia Bytów
18:00Triglav Kranj - Olimpija Ljubljana
18:00Espanyol - Leganes (spor SMART HD)
18:15Internazionale Milano - Bologna 1909
18:15Inter - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
18:30Liverpool - Aston Villa
18:30Kasımpaşa - Sivasspor
18:30Häcken - Hammarby
18:30Sirius Fotboll - Örebro
18:30Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
18:30Skra Czestochowa - Błękitni Stargard Szczeciński
18:30Liverpool - Aston Villa (S SPORT HD)
18:30Kasımpaşa - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
18:40Wigry Suwałki - Jastrzębie
18:45Lokomotiv Plovdiv - Beroe Stara Zagora
19:00Vicente - Ave
19:00Fodbold - Brøndby
19:00Bodø-Glimt - Brann
19:00Molde - Mjøndalen
19:00Grenland - Haugesund
19:00Sandefjord Fotball - Sarpsborg 08
19:00Strømsgodset - Kristiansund
19:00Gohar - Shahr Khodro
19:00Pars Jonoubi - Esteghlal
19:00Knattspyrnufélag Akureyrar - Breiðablik
19:00Olimpia Grudziądz - Belchatow
19:15Aris - Athens
19:30Naft Masjed Soleyman - Machine Sazi
19:30Nassaji Mazandaran - Foolad Khuzestan FutbolClub
19:30Saipa - Sepahan Isfahan
19:30Olimpik - Dnipro-1
19:30Zorya Luhansk - Oleksandriya
19:55Hajduk Split - Osijek
20:00Rukh Brest - Dinamo Minsk
20:00Astra Giurgiu - Cluj
20:00Osmanlıspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Adana Demirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:30Osasuna - Getafe
20:30Brescia Calcio - Hellas Verona
20:30Cagliari Calcio - Atalanta
20:30Parma - Fiorentina
20:30Sampdoria - SPAL
20:30Udinese Calcio - Genoa
20:30Krasnodar - Zenit Saint Petersburg
20:30Málaga - Albacete Balompié
20:30Las Palmas - Ponferradina
20:30Parma - Fiorentina (beIN SPORTS HD 4)
20:30Cagliari - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
21:00Southampton - Manchester City
21:00Galatasaray - Trabzonspor
21:00Konyaspor - Çaykur Rizespor
21:00Aarhus - Copenhagen
21:00CSKA Sofia - Ludogorets 1945
21:00Southampton - Manchester City (S SPORT HD)
21:00Galatasaray - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
21:00Konyaspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
21:15Tondela - Famalicão
21:15Maribor - Mura 05
21:30Stabæk Fotball - Rosenborg
21:30Panathinaikos - Olympiacos
22:05Rijeka - Dinamo Zagreb
22:45Napoli - Roma
22:45Alcorcón - Lugo
22:45Napoli - Roma (beIN SPORTS HD 3)
23:00Villarreal - Barcelona
23:00Villarreal - Barcelona (spor SMART HD)
23:30Porto - Belenenses
23:30Porto - Belenenses (S SPORT 2 HD)
17:30Fatih Karagümrük - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Oxford Utd - Portsmouth (beIN SPORTS HD 4)
20:00Akhisarspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Eskişehirspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
21:00Kayserispor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
21:30Heidenheim - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
21:30Wycombe - Fleetwood Town (beIN SPORTS HD 4)
22:00Tottenham - Everton (S SPORT HD)
23:00Sevilla - Eibar (spor SMART HD)
18:30Gençlerbirliği - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Crystal Palace - Chelsea (S SPORT HD)
21:00M.Başakşehir - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
22:15Arsenal - Leicester (S SPORT HD)
18:30Sivasspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
18:30Trabzonspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Manchester City - Newcastle (S SPORT HD)
21:00Alanyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
21:00Göztepe - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
22:15Brighton - Liverpool (S SPORT HD)
18:30Ç.Rizespor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
20:00Bournemouth - Tottenham (S SPORT HD)
21:00Beşiktaş - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
21:00Gaziantep FK - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
22:15Aston Villa - Manchester Utd (S SPORT HD)
14:30Watford - Newcastle (S SPORT HD)
17:00Liverpool - Burnley (S SPORT HD)
19:30Sheffield Utd - Chelsea (S SPORT HD)
21:00Fenerbahçe - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
21:00Göztepe - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 2)
22:00Brighton - Manchester City (S SPORT HD)
14:00Wolves - Everton (S SPORT HD)
16:15Aston Villa - Crystal Palace (S SPORT HD)
18:30Ankaragücü - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
18:30Tottenham - Arsenal (S SPORT HD)
21:00Bournemouth - Leicester (S SPORT HD)
21:00Antalyaspor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
21:00Denizlispor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
18:30Kasımpaşa - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
18:30Kayserispor - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
21:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
21:00Y.Malatyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 2)
22:00Manchester Utd - Southampton (S SPORT HD)
21:00Galatasaray - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
12:31Ilya Rudiukov - Stepan GuryanovCanlı
12:25Anna Svetlova - Maxim DmitrievCanlı
12:10Nikolay Shirokov - Abacar JalilovCanlı
12:10Angelina Paskhalidi - Alina KonchakovaCanlı
12:00Maxim Mokrousov - Gleb SmolyakovCanlı
12:00Alexey Pustovoyt - Andrey SvecovCanlı
11:45Yordan Yordanov - Ivko GanchevCanlı
10:15Daniil - Vladislav DavidovCanlı
13:00Herdzelas - Mihaela Djakovic
13:00Ronald Slobodchikov - Arthur Reymond
13:30Tiago Cacao - Pedro Araujo
13:55Goldenberg/Hasson - Barkai/Bulis
14:00Konstantin Tsvetkov - Gest
14:00Vojtech Petr - Victor Sklenka
14:00Nikola Bartunkova - Barbora Palicova
14:00Mariana Campino - Matilde Jorge
14:00Ludmilla Samsonova - Federica Di Sarra
14:30Carla Touly - Alice Tubello
15:00Katharina Gerlach - Caroline Werner
15:00Laura Siegemund - Mina Hodzic
15:00Tamara Korpatsch - Julia Middendorf
15:00Katarzyna Piter - Bojana Marinkovic
15:00Debora Madile - Sara Neto
15:00Dennis Novak - Gregor Ramskogler
15:00Junior Alexander - David Metz
15:00Dmitry Popko - Riffice
15:00Michael Redlicki - Jordi Arconada
15:00Jovana Jovic - Maria Jose Portillo Ramirez
15:00Varvara Lepchenko - Evtimova
15:30Ruslan Lavrentiev - Konstantin Tsvetkov
16:00Matilde Morais - Sara Lanca
16:00Jurij Rodionov - Lenny Hampel
16:00Riccardo Bonadio - Matteo Gigante
16:00Lucia Bronzetti - Matilde Paoletti
16:00Anastasiya Komardina - Manon Arcangioli
16:15Anna Zaja - Lisa Matviyenko
16:15Jule Niemeier - Romy Koelzer
16:15Mona Barthel - Nastasja Mariana Schunk
16:20Noah Schachter - Mitchell Johnson
16:30Liam Draxl - Alejandro Gomez
16:30Dmitry Popko - Evgeny Karlovskiy
16:30Deniz Khazaniuk - Hurricane Tyra Black
16:30Sofia Sewing - Elizabeth Halbauer
17:00Vadim Raitsov - Ruslan Lavrentiev
17:00Sebastian Korda - Paolo Lorenzi
17:00Dejana Radanović - Vangelova
17:00Elena Gabriela Ruse - Georgia Andreea Craciun
17:15Vasil Kirkov - Nicolas Mejia
17:30Evtimova - Jovana Jovic
17:30Varvara Lepchenko - Maria Jose Portillo Ramirez
17:40Cleeve Harper - David Metz
18:00João Sousa - Tiago Torres
18:30Aleksandr Afanasenko - Vadim Raitsov
18:30Irina-Camelia Begu - Miriam Bianca Bulgaru
18:45Hurricane Tyra Black - Elizabeth Halbauer
18:45Sofia Sewing - Deniz Khazaniuk
19:00Francesca Di Lorenzo - Li
19:00Axel Geller - Shintaro Mochizuki
19:00Mariana Drazic - Tijana Sretenovic
19:00Hugo Maia - Gastao Elias
19:00George Goldhoff - Noah Schachter
19:00Lorenzo Giustino - Carlos Taberner
19:00Ivan Nedelko - Dusty Boyer
19:00Sophie Chang - Giuliana Olmos
19:15Patrick Kypson - Michael Mmoh
19:30Viktor Galovic - Pablo Andujar
20:00Gest - Aleksandr Afanasenko
20:30Nick Chappell - Felix Corwin
20:30Rushri Wijesundera - Maegan Manasse
21:00Natalija Kostic - Bojana Klincov
22:00Lorenzo Sonego - Raul Brancaccio
22:00Keegan Smith - Collin Altamirano
22:00Rushri Wijesundera - Giuliana Olmos
23:30Martin Redlicki - Gage Brymer
23:30Hanna Chang - Andrea Gamiz
01:00Marcos Giron - Bradley Klahn
01:00Maegan Manasse - Sophie Chang
08:00Aleksandr Afanasenko - Konstantin Tsvetkov
09:30Konstantin Tsvetkov - Vadim Raitsov
11:00Vadim Raitsov - Gest
12:30Aleksandr Afanasenko - Ruslan Lavrentiev
14:00Ruslan Lavrentiev - Gest
19:00Querrey - Franklin Tiafoe
20:20Tennys Sandgren - Tommy Paul
01:00Claire - Alexa Glatch
01:00John Isner - Taylor Harry Fritz
02:20Steve Johnson - Reilly Opelka
kaçak bahiskaçak bahiskaçak bahismaç izle

canlı maç izle

maç yayınları

lig tv izle

canlı maç yayınları

Online olarak canlı maç yayınlarını izlemek isterseniz, sizler de kişisel çözümlerimizi kullanabilirsiniz. Detaylar, fırsatlar ve yenilikçi seçeneklere dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü çözümü, estetik fırsatları ve kaçırılmayacak seçenekleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yenilikler, kişisel seçenekler ve profesyonel çalışmalar için daha fazla zaman kaybetmeyin ve bizleri takip etmeye devam edin. Her türlü fırsatı, yeniliği ve keyifli maç yayını sitemiz üzerinden en uygun ödeme seçenekleri ile takip edebilirsiniz. Ayrıntılar, fırsatlar ve kişisel hizmetlere yönelik aklınıza gelen her türlü çözümü sizlere sunmaya tüm hızımızla devam edeceğimizi söylemek istiyoruz. Bu sayede daha verimli, daha kişisel ve daha estetik fırsatları da ön plana çıkarabileceğiz. Yenilikler, kişisel etkinlikler, özverili çözümler ve en uygun şekillerde  maç izleme çalışmaları için daha fazla zaman kaybetmeden sitemizi kullanabilirsiniz. Biz sizin için en kaliteli çalışmaları ön plana sunmaya devam edeceğiz. Şimdiden teşekkür ediyoruz sitemizi takip ettiğiniz için. Ayrıca sadece bununla kalmayıp justin tv izle gibi seçeneklerinde yer aldığı tüm sorunları gidermeniz konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.Gibi soruların cevabını bu şekilde vererek, akıllarda yer alan soru işaretlerine dair bir cevap sunmuş olduk. Hemen hemen her türlü fırsatı, yeniliği ve kişisel seçeneği ortaya çıkarmamız için yapmanız gereken detaylar oldukça uygun şekillerde sizlere ulaşacak diyebiliriz. Zaman içerisinde büyük bir etki ile yoğunluk sağlayan sitemiz, artık daha da keyifli bir halde hizmetini tüm hızı ile sürdürmeye devam ediyor.

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda siz değerli takipçilerimiz için Vegol TV nedir? Nasıl izlenir?Sorularına cevap sunacağız. Aslında genel olarak dijital medya üzerinde ön plana çıkarılan çalışmalara baktığımız zaman, daha çok bireylerin ihtiyaçlarına çözüm üreten projelerin yer aldığını görebiliriz. Bu görüntü ile hem detaylı, hem de estetik bir fırsatı kullanabilir ve bu bağlamda daha verimli seçenekleri ön plana çıkarabiliriz. İhtiyaçlar dahilinde verimli, estetik ve yenilikçi çalışma seçenekleri söz konusu iken, daha rahat ve estetik yenilikleri kullanmamız bizler adına oldukça keyifli bir seçenek sağlayacaktır. Detaylar, fırsatlar, kaçırılmayacak seçenekler için Vegol TV sitesini inceleyebilirsiniz. Bizzat online olarak çözüm üreten sitemiz, kaçırılmayacak maç yayınlarını sizlere daha net bir şekilde sunuyor. Özverili çözümler ve yenilikçi seçenekler için daha fazla zaman kaybetmeyin ve kişisel fırsatlarımızı da kullanmaya başlayın. Yenilikler, estetik çözümler ve bireysel fırsatlara dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü seçenek için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

Vegol TV Canlı Maç izlesitemizde maç yayınları canlı olarak izleyebilirsiniz. Lig tv izle hariç diğer tüm yayınlar bedava olarak izlenebilinir. Smartspor izle veya diğer platformlar dahil, yerli maç yayınları da Vegol TV canlı maç yayınları sayfamızda olacaktır. Sitemizi sık kullanılanlara ekleyerek yayınları sürekli takip edebilirsiniz.