logo
Sivasspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
Paylaş:
4 Temmuz 2020 Cumartesi 14:17:52
14:30Derby County - Nottingham Forest (beIN SPORTS HD 4)Canlı
14:30Norwich City - Brighton (S SPORT HD)Canlı
14:00Миддельфарт - БрёнсхёйCanlı
14:00Hansa - Bild LifeCanlı
13:30Miedz Legnica - TychyCanlı
13:00Changwon City - GimPo CitizenCanlı
13:00Gimhae City - Mokpo CityCanlı
12:45Legionovia Legionowo - Gryf WejherowoCanlı
14:00Suwon Samsung Bluewings - Seoul
14:00Ivatsevichy - DYSSh-3-Stanles
14:00Middelfart G&BK - Brønshøj
14:00Aarhus - B.93 Copenhagen
14:00Runavik - Vikingur Gota
14:00PK-35 Helsinki - Nurmijärven Jalkapalloseura
14:00Saaksjarven Loiske - JanPa
14:00Savedalens - Ahlafors
14:00Auda Riga - JDFS Alberts
14:00Ивацевичи - ДЮСШ-3-Стэнлес
14:00ВСК Орхус - Б 93
14:00Saaksjarven Loiske - JanPa
14:00ФК Лепель - PMC Postavy
14:30Norwich City - Brighton & Hove Albion
14:30Derby County - Nottingham Forest
14:30Anduud City - Khangarid Klub
15:00Kaiserslautern - Bayern Munich
15:00Magdeburg - Preussen Munster
15:00Chemnitzer - Hansa Rostock
15:00Carl Zeiss Jena - Sonnenhof Großaspach
15:00Uerdingen 05 - Viktoria Köln
15:00Duisburg - SpVgg Unterhaching
15:00Meppen - Eintracht Braunschweig
15:00Waldhof Mannheim - Zwickau
15:001860 München - Ingolstadt 04
15:00Würzburger Kickers - Hallescher
15:00Kapfenberger - Wacker Innsbruck
15:00Victoria Maryina Gorka - Bumprom
15:00Aarhus Fremad - Boldklubben Frem
15:00Akademisk Boldklub - Hellerup
15:00Brabrand - Vanløse
15:00Dalum - Slagelse B&I
15:00Jammerbugt - Helsingør
15:00Næsby - Skovshoved
15:00Ringkøbing - Holbæk B&I
15:00Sydvest 05 - Hillerod
15:00Vejgaard Boldspilklub - 2000
15:00Hercules Oulu - JIPPO
15:00JaPS - Honka
15:00Pallo-Iirot - SalPa
15:00Pallokerho Keski-Uusimaa - Reipas Lahti
15:00Tampereen Ilves - Akatemia
15:00HAPK - SavU
15:00Akatemia - KaIK
15:00KyPa - Edustus
15:00Atletico Malmi - Valtti
15:00SoPa - Haukiputaan Pallo
15:00Vidzgiris - TERA Vilnius
15:30Silkeborg - Lyngby Boldklub
15:30Dushanbe-83 - Istaravshan Ura-Tyube
15:30Faizkand - Istiklol Dushanbe
15:30Lokomotiv Pamir - Khujand
16:00BATE Borisov - Energetik-BGU
16:00Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin
16:00Dalkurd - Degerfors
16:00Umeå - Östers
16:00Dornbirn 1913 - Lafnitz
16:00Minsk - Chaika Zelva
16:00autotrans - Zhlobin
16:00Vendsyssel - Fremad Amager
16:00Flora Tallinn - Narva Trans
16:00EPS - Viikingit
16:00JBK - RoPS
16:00Kemi City - Vasa
16:00Ekenäs - Vaasan Palloseura
16:00Fjardabyggd - Vidir
16:00Augnablik Kópavogur - Huginn Hottur
16:00Ventspils - Liepāja
16:00Vilniaus Vytis - Vilnius
16:00Kagera Sugar - Ruvu Shooting
16:00KMC - Mwadui
16:00Mbao - Lipuli
16:00Namungo - Ruvu Stars
16:00Tanzania Prisons - Polisi Tanzania
16:10Stal Mielec - Odra Opole
16:30Dynamo Moskova - Arsenal Tula
17:00Leicester City - Crystal Palace
17:00Manchester United - Bournemouth
17:00Blackburn Rovers - Leeds United
17:00Brentford - Wigan Athletic
17:00Bristol City - Cardiff City
17:00Fulham - Birmingham City
17:00Huddersfield Town - Preston North
17:00Luton Town - Reading
17:00Stoke City - Barnsley
17:00Fuglafjordur - Havnar Bóltfelag
17:00Smorgon - Lokomotiv Gomel
17:00Dnepr-Mogilev - Shakhtar Pietrykaw
17:00Baranovichi - Ostrowec
17:00Gorki - Polotsk-2019
17:00Kiffen 08 - Kultsu
17:00Tampere United - Tampere
17:00Musan Salama - Kajaani
17:00MYPA - Oulu
17:00Akatemia - Kotka
17:00Chikhura Sachkhere - Dila Gori
17:00Fjölnir - Fylkir
17:00Íþróttafélagið Grótta - Kópavogur
17:00Vestri - Knattspyrnudeild UMFG
17:00Ísbjörninn Kópavogur - Reykjavik
17:00Panevezys - Atmosfera Mazeikiai
17:00Manchester Utd - Bournemouth (S SPORT HD)
17:00Leicester - Crystal Palace (TRT Spor HD)
17:00Bristol City - Cardiff City (beIN SPORTS HD 4)
17:30Volna Pinsk - Naftan Novopolotsk
18:00Celta de Vigo - Real Betis
18:00Numancia - Extremadura
18:00Racing de Santander - Elche
18:00Gorodeya - Vitebsk
18:00Příbram - Teplice
18:00Fastav Zlín - Karviná
18:00Opava - Sigma Olomouc
18:00Levski Sofia - Slavia Sofia
18:00Austriya Wien - Mattersburg
18:00Pölten - Rheindorf Altach
18:00Swarovski Tirol - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
18:00Oshmyany - Gomel
18:00Kronon Stolbtsy - Maladzechna-DYUSSH-4
18:00Vysočina Jihlava - Prostějov
18:00Hradec Kralove - Ústí nad Labem
18:00Lisen - Dukla Prague
18:00Slavoj Vysehrad - Zbrojovka Brno
18:00Viktoria Zizkov - Graffin Vlašim
18:00Liry - Union Plaani
18:00TiPS - II
18:00Dukagjini - Ballkani
18:00Feronikeli - Gjilani
18:00Riga - Daugavpils
18:00Sfîntul Gheorghe - Codru Lozova
18:00Stal Stalowa Wola - Gornik Polkowice
18:15Juventus - Torino
18:15Vantaa - JaPS
18:15Juventus - Torino (beIN SPORTS HD 3)
18:30Spartak Moskova - Tambov
18:30Krylia Sovetov - Rostov
18:30Ankaragücü - Alanyaspor
18:30Yeni Malatyaspor - Gençlerbirliği
18:30Lech Poznań - Legia Warsaw
18:30Brage - Halmstads
18:30Norrby - Ljungskile
18:30Örgryte - Eskilstuna
18:30Torpedo-BelAZ - Shakhtyor Salihorsk
18:30Ankaragücü - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
18:30Y.Malatyaspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 2)
18:40Warta Poznań - Puszcza Niepołomice
18:45Tractor Tabriz - Sanat Naft Abadan
19:00Vitoria Setubal - Paços de Ferreira
19:00SønderjyskE - Odense Boldklub
19:00Start - Viking
19:00Argja Bóltfelag - B36 Tórshavn
19:00Skála ÍF - Víkingur Gøta
19:00Orsha - Sputnik Rechica
19:00Riverball - Jyväskylän Seudun Palloseura
19:00Dinamo Riga - Super Nova
19:00Sūduva Marijampolė - Riteriai
19:00Nitra - Pohronie
19:00Spartak Trnava - Ružomberok
19:00AS Trenčín - ŠKF Sereď
19:00DAC 1904 Dunajská Streda - MŠK Žilina
19:00Senica - ViOn Zlaté Moravce
19:00ŠK Slovan Bratislava - Zemplín Michalovce
19:15Basel - Neuchâtel Xamax
19:15Ahan Isfahan - Paykan
19:15Chiasso - Schaffhausen
19:15Asteras Tripolis - Volos
19:30Wolverhampton - Arsenal
19:30Dynamo Kyiv - Shakhtar Donetsk
19:30KÍ Klaksvík - Tvøroyri
19:30Persepolis - Shahin
19:30Bokelj - Drezga
19:30Jedinstvo Bijelo Polje - Jezero Plav
19:30Lovćen - Dečić
19:30Ibar Rozaje - Arsenal Tivat
19:30Otrant - Mornar
19:30Wolves - Arsenal (S SPORT HD)
19:55Istra 1961 - Gorica
20:00Neman Grodno - Isloch
20:00Bursaspor - Altınordu
20:00Menemen Belediyespor - Adanaspor
20:00Aland - EuPa
20:00Telavi - Samtredia
20:00Knattspyrnufélag Reykjavíkur - Knattspyrnufélagið Víkingur
20:00Rīgas Futbola skola - Jelgava
20:00Steaua București - Botoșani
20:00Skalica - Dubnica
20:00Bursaspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Menemenspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:30Real Valladolid - Deportivo Alavés
20:30Sassuolo Calcio - Lecce
20:30Akhmat - CSKA Moskova
20:30Lokomotiv Moskova - Soçi
20:30Almería - Tenerife
20:30Milsami - Petrocub
20:30Sassuolo - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
20:45Beitar Jerusalem - Hapoel Tel Aviv
20:45Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Haifa
21:00Bayer 04 Leverkusen - Bayern Munich
21:00Antalyaspor - İstanbul Başakşehir
21:00Fenerbahçe - Göztepe
21:00Lechia Gdańsk - Cracovia
21:00Mladá Boleslav - Bohemians 1905 Prag
21:00America FutbolClub - Nova Iguaçu Futebol Clube
21:00Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv
21:00Rudar Velenje - Aluminij
21:00Bayern Münih - Leverkusen (spor SMART HD)
21:00Antalyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
21:00Fenerbahçe - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
21:08Elana Toruń - Katowice
21:15Portimonense - Vitoria Guimaraes
21:25Austria Klagenfurt - Juniors
21:30Vålerenga Fotball - Aalesunds
21:30Zürich - Servette
21:301900 - Kriens
21:30Crete - PAOK
22:00Chelsea - Watford
22:00Chelsea - Watford (S SPORT HD)
22:05Lokomotiva - Inter Zapresic
22:05Varaždin - Slaven Belupo
22:45Lazio - Milan
22:45Cádiz - Real Oviedo
22:45Fuenlabrada - Mirandés
22:45Lazio - Milan (beIN SPORTS HD 3)
23:00Granada - Valencia
23:00Macca Ballers - A-Z Soccer International
23:00Granada - Valencia (spor SMART HD)
23:15Benfica - Boavista Porto
23:15Benfica - Boavista (S SPORT 2 HD)
23:30Braga - Aves
07:00Vanraure Hachinohe - Grulla Morioka
11:00Ming Chuan Üniversitesi - Tayvan Power Company
11:00NTUS - Hang Yuen
11:00Taipei City Tatung - Taichung Futuro
11:00Nagano Parceiro - Azul Claro Numazu
11:00Yokohama Sports and Culture Club - Kataller Toyama
11:30Avusturya Wien - Grazer
11:30Electricite du Cambodge - Angkor Tiger
11:30MŠK Žilina - Poprad
12:00Júbilo Iwata - Fagiano Okayama
13:00Gwangju - Daegu
13:00Sangju Sangmu Phoenix - Jeonbuk Hyundai Motors
13:00Seongnam Ilhwa Chunma - Pohang Steelers
13:00Chungnam Asan - Gyeongnam
13:00Anyang - Jeju United
13:00Gangneung City - Daejeon Korail
13:00Gainare Tottori - Gifu
13:00Kagoshima United - Kamatamare Sanuki
13:00Renofa Yamaguchi - Ehime
13:00Tochigi - Tokyo Verdy
13:00Politehnica Iasi - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
13:40Podbeskidzie Bielsko-Biała - Radomiak Radom
14:00Burnley - Sheffield United
14:00Swansea City - Sheffield Wednesday
14:00Hvidovre - Køge
14:00Phnom Penh Crown - Visakha
14:00Burnley - Sheffield Utd (S SPORT HD)
14:05Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg
15:00Athletic Bilbao - Real Madrid
15:00Nordsjælland - Midtjylland
15:00Eskilsminne - Motala
15:00Lindome - Oskarshamns
15:00Sollentuna - Frej Taby
15:30Fotboll - Falkenbergs
15:30Elfsborg - Malmö
15:30Vasteras - GAIS
15:30CSKA Pomir Duşanbe - Regar-TadAZ Tursunzoda
16:00Middlesbrough - Queens Park Rangers
16:00Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
16:00Minsk - Belshina Bobruisk
16:00Skive - Fredericia
16:00Helios Voru - Nomme Kalju
16:00Paide Linnameeskond - Läänemaa JK Haapsalu
16:00Tartu JK Welco Elekter - Tallinna Kalev
16:00Assyriska Turabdin - Värnamo
16:00Gefle - Sylvia Norrköping
16:00Landskrona BoIS - Lunds
16:00Linköping City - Torns
16:00Utsiktens - Karlskrona
16:10Nieciecza - Stomil Olsztyn
16:15Newcastle United - West Ham United
16:15Newcastle - West Ham (TRT Spor HD)
16:30FC - Ural Sverdlovsk Bölgesi
17:00Hobro - Randers
17:00West Bromwich Albion - Hull City
17:00Young Boys - Lugano
17:00Luzern - Thun
17:00Gallen - Sion
17:00Slonim - Minsk
17:00Jazz - Parainen
17:00Berga - Örebro Syrianska
17:00Karlslunds - Haninge
17:00Nykopings - Sandvikens
17:00Academica Clinceni - Dinamo București
17:00Desna Chernihiv - Kolos Kovalevka
17:00Swansea - Sheffield W. (beIN SPORTS HD 4)
17:30Giresunspor - Erzurumspor
17:30Hatayspor - Keçiörengücü
17:30Giresunspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:30Hatayspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Espanyol - Leganés
18:00LASK Linz - Bull Salzburg
18:00Sturm Graz - Hartberg
18:00Wolfsberger - Rapid Wien
18:00Sparta Prague - Jablonec
18:00Banik Ostrava - Viktoria Plzen
18:00Slovan Liberec - Slavia Prague
18:00Deportivo de La Coruña - Huesca
18:00Granit Mikashevichi - Khimik Svetlogorsk
18:00Torpedo-BelAZ - Shakhtyor Soligorsk
18:00Fotbal Třinec - Baník Sokolov
18:00Trollhättan - Skövde
18:00Karlstad - Luleå
18:00Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
18:00Lech Poznań - CWKS Resovia Rzeszów
18:00Pogon - Widzew Łódź
18:00Stal Rzeszów - Bytovia Bytów
18:00Triglav Kranj - Olimpija Ljubljana
18:00Espanyol - Leganes (spor SMART HD)
18:15Internazionale Milano - Bologna 1909
18:15Inter - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
18:30Liverpool - Aston Villa
18:30Kasımpaşa - Sivasspor
18:30Häcken - Hammarby
18:30Sirius Fotboll - Örebro
18:30Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
18:30Lushnja - Apolonia Fier
18:30Grankulla - Espoo
18:30Gnistan - Jaro
18:30Mikkelin Palloilijat - KPV
18:30Skra Czestochowa - Błękitni Stargard Szczeciński
18:30Liverpool - Aston Villa (S SPORT HD)
18:30Kasımpaşa - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
18:40Wigry Suwałki - Jastrzębie
18:45Lokomotiv Plovdiv - Beroe Stara Zagora
19:00Vicente - Ave
19:00Fodbold - Brøndby
19:00Bodø-Glimt - Brann
19:00Molde - Mjøndalen
19:00Grenland - Haugesund
19:00Sandefjord Fotball - Sarpsborg 08
19:00Strømsgodset - Kristiansund
19:00Lida - Arsenal Dzerzhinsk
19:00Levadia Tallinn - Kohtla-Järve JK Järve
19:00Maardu Linnameeskond - Vändra Vaprus
19:00Parnu - Elva
19:00Keila - Tabasalu JK Charma
19:00Rakvere JK Tarvas - Viimsi MRJK
19:00Gohar - Shahr Khodro
19:00Pars Jonoubi - Esteghlal
19:00Knattspyrnufélag Akureyrar - Breiðablik
19:00Olimpia Grudziądz - Belchatow
19:15Aris - Athens
19:30Naft Masjed Soleyman - Machine Sazi
19:30Nassaji Mazandaran - Foolad Khuzestan FutbolClub
19:30Saipa - Sepahan Isfahan
19:30Olimpik - Dnipro-1
19:30Zorya Luhansk - Oleksandriya
19:55Hajduk Split - Osijek
20:00Adana Demirspor - Altay
20:00Osmanlı Spor - Ümraniyespor
20:00Rukh Brest - Dinamo Minsk
20:00Astra Giurgiu - Cluj
20:00Osmanlıspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Adana Demirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:30Osasuna - Getafe
20:30Brescia Calcio - Hellas Verona
20:30Cagliari Calcio - Atalanta
20:30Parma - Fiorentina
20:30Sampdoria - SPAL
20:30Udinese Calcio - Genoa
20:30Krasnodar - Zenit Saint Petersburg
20:30Málaga - Albacete Balompié
20:30Las Palmas - Ponferradina
20:30Osasuna - Getafe (spor SMART HD)
20:30Parma - Fiorentina (beIN SPORTS HD 4)
20:30Cagliari - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
21:00Southampton - Manchester City
21:00Galatasaray - Trabzonspor
21:00Konyaspor - Çaykur Rizespor
21:00Aarhus - Copenhagen
21:00CSKA Sofia - Ludogorets 1945
21:00Südtirol - Triestina Calcio
21:00Rudar Pljevlja - Iskra Danilovgrad
21:00Southampton - Manchester City (S SPORT HD)
21:00Galatasaray - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
21:00Konyaspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
21:15Tondela - Famalicão
21:15Maribor - Mura 05
21:30Stabæk Fotball - Rosenborg
21:30Ternana Calcio - Calcio Catania
21:30Alessandria Calcio 1912 - Siena
21:30Panathinaikos - Olympiacos
21:45Potenza - Catanzaro 1929
21:45Calcio Padova - FeralpiSalò
22:00Flamengo - Volta Redonda
22:00Fluminense FutbolClub - Botafogo de Futebol e Regatas
22:00Kom Podgorica - Titograd
22:00Podgorica - Sutjeska
22:00Petrovac - Grbalj
22:05Rijeka - Dinamo Zagreb
22:45Napoli - Roma
22:45Alcorcón - Lugo
22:45Napoli - Roma (beIN SPORTS HD 3)
23:00Villarreal - Barcelona
23:00Villarreal - Barcelona (spor SMART HD)
23:30Porto - Belenenses
23:30Porto - Belenenses (S SPORT 2 HD)
17:00Chindia Targoviste - Hermannstadt
17:30Fatih Karagümrük - Boluspor
17:30Fatih Karagümrük - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Varnsdorf - Vítkovice
19:00Wisła Płock - Górnik Zabrze
19:00Vejle Boldklub - Roskilde
19:00Oxford United - Portsmouth
19:00Jerv - Sandnes
19:00Toppfotball - Tromsø
19:00Oygarden - Åsane Fotball
19:00Ranheim Fotball - Grorud
19:00Raufoss - Stjørdals-Blink
19:00Strømmen - KFUM
19:00Oxford Utd - Portsmouth (beIN SPORTS HD 4)
19:30Viborg - Nykøbing
19:30Lamia - Skoda Xanthi
19:30Larissa - Panionios
20:00Djurgårdens - Helsingborgs
20:00Norrköping - Göteborg
20:00Östersunds - Mjällby
20:00Varbergs BoIS - Kalmar
20:00Akhisar Belediyespor - Balıkesirspor
20:00Eskişehirspor - İstanbulspor
20:00Bromharitaojkarna - Vasalunds
20:00Voluntari - Viitorul Constanța
20:00Atromitos - Panetolikos
20:00Akhisarspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Eskişehirspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:30Levante - Real Sociedad
20:30Sporting de Gijón - Girona
20:30Qviding - Tvååkers
21:00Kayserispor - Beşiktaş
21:00Kayserispor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
21:30Heidenheim - Werder Вremen
21:30Wycombe Wanderers - Fleetwood Town
21:30Wycombe - Fleetwood Town (beIN SPORTS HD 4)
21:30Heidenheim - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
22:00Tottenham Hotspur - Everton
22:00Tottenham - Everton (S SPORT HD)
22:45Real Zaragoza - Rayo Vallecano
23:00Sevilla - Eibar
23:00Moreirense - Sporting Lisbon
23:00Sevilla - Eibar (spor SMART HD)
18:30Tambov - Akhmat
18:30Gençlerbirliği - Fenerbahçe
18:30Kuopion Palloseura - Inter Turku
18:30Turun Palloseura - Ilves
18:30Gençlerbirliği - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:00Nottingham Forest - Fulham
20:00Crystal Palace - Chelsea
20:00Watford - Norwich City
20:00Brentford - Charlton Athletic
20:00Reading - Huddersfield Town
20:00Akropolis - Trelleborgs
20:00Degerfors - Umeå
20:00Lillestrøm - HamKam
20:00Crystal Palace - Chelsea (S SPORT HD)
20:30Valencia - Real Valladolid
20:30Lecce - Lazio
20:30Arsenal Tula - Krylia Sovetov
20:30Mirandés - Elche
20:30Fuenlabrada - Racing de Santander
20:30Valencia - Valladolid (spor SMART HD)
21:00İstanbul Başakşehir - Denizlispor
21:00Cracovia - Legia Warsaw
21:00M.Başakşehir - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
21:45Cardiff City - Blackburn Rovers
21:45Luton Town - Barnsley
22:15Arsenal - Leicester City
22:15Arsenal - Leicester (S SPORT HD)
22:45Milan - Juventus
22:45Extremadura - Cádiz
23:00Celta de Vigo - Atletico Madrid
18:30Sivasspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
18:30Trabzonspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Manchester City - Newcastle (S SPORT HD)
20:30Getafe - Villarreal (spor SMART HD)
21:00Alanyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
21:00Göztepe - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
22:15Brighton - Liverpool (S SPORT HD)
18:30Ç.Rizespor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
20:00Bournemouth - Tottenham (S SPORT HD)
21:00Beşiktaş - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
21:00Gaziantep FK - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
22:15Aston Villa - Manchester Utd (S SPORT HD)
23:00Athletic Bilbao - Sevilla (spor SMART HD)
23:00Real Madrid - Alaves (spor SMART HD)
14:30Watford - Newcastle (S SPORT HD)
17:00Liverpool - Burnley (S SPORT HD)
19:30Sheffield Utd - Chelsea (S SPORT HD)
20:30Valladolid - Barcelona (spor SMART HD)
21:00Fenerbahçe - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
21:00Göztepe - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 2)
22:00Brighton - Manchester City (S SPORT HD)
14:00Wolves - Everton (S SPORT HD)
15:00Espanyol - Eibar (spor SMART HD)
16:15Aston Villa - Crystal Palace (S SPORT HD)
17:30Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:30Altay - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
18:30Tottenham - Arsenal (S SPORT HD)
18:30Ankaragücü - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
20:30Leganes - Valencia (spor SMART HD)
21:00Bournemouth - Leicester (S SPORT HD)
21:00Antalyaspor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
21:00Denizlispor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
18:30Kasımpaşa - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
18:30Kayserispor - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
20:30Villarreal - Real Sociedad (spor SMART HD)
21:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
21:00Y.Malatyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 2)
22:00Manchester Utd - Southampton (S SPORT HD)
21:00Galatasaray - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
17:00Manchester Utd - Chelsea (TRT Spor HD)
17:00Arsenal - Manchester City (TRT Spor HD)
21:00Alanyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 3)
21:00M.Başakşehir - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
21:00Trabzonspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
18:30Ç.Rizespor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
18:30Ankaragücü - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
21:00Beşiktaş - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
21:00Gaziantep FK - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
13:30Daniel Gospodinov - Dinko DinevCanlı
13:27Olga Zhelannaya - Alexey KremnevCanlı
12:45Ilya Rudiukov - Magomed ZugumovCanlı
12:00Ivan Dmitriev - Artem KruglovCanlı
12:00Oleg Vlasiuk - Igor DruzhchenkoCanlı
10:43Lion Laru - Andrey SokolovCanlı
14:00Timofey Basalygo - Zhan Skindzer
14:00Norbert Gombos - Lukas Rosol
14:00Ludmilla Samsonova - Stefania Rubini
14:00Carole Monnet - Alice Tubello
14:00Irina-Camelia Begu - Irina Maria Bara
14:00Ludmilla Samsonova - Stefania Rubini
14:05Tomas Machac - Tomas Liska
15:00Belen Teichmann - Conny Perrin
15:00Leonie Kung - Swiatek
15:00Anna Karolína Schmiedlová - Marketa Vondrousova
15:00Linda Fruhvirtova - Romana Cisovska
15:00Filipa Santos - Ines Murta
15:00Yuriko Miyazaki - Jodie Anna Burrage
15:00Strong Kirchheimer - Adam El Mihdawy
15:00Evan King - Alejandro Tabilo
15:00Keisha R. Clousing - Panna Udvardy
15:00Shilin - Evtimova
15:30Jaqueline Adina Cristian - Elena Gabriela Ruse
16:00Ilona Kremen - Ekaterina Dzehalevich
16:00Daniil Ichshenko - Artem Sinitsyn
16:00Lorenzo Sonego - Viktor Galovic
16:15Viktoria Kuzmova - Tereza Martincova
16:15Hurricane Tyra Black - Dasha Ivanova
16:15Seone Mendez - Jennifer Elie
16:20Liam Draxl - Michael Redlicki
16:20Alejandro Tabilo - Dmitry Popko
16:30Stefanie Voegele - Simona Waltert
16:30Viktoria Morvayova - Darja Vidmanova
16:30Duarte Vale - Frederico Ferreira Silva
17:00Vasil Kirkov - William Bushamuka
17:00Anton Bandaryk - Ilya Torsunov
17:00Elliot Benchetrit - Benoît Paire
17:00Jamie Loeb - Marine Partaud
17:15Axel Geller - Sebastian Korda
17:30Keisha R. Clousing - Evtimova
18:00Elina Svitolina - Viktorija Golubic
18:00Kseniya Savenkava - Anna Malahovich
18:00Vladislav Kebets - Pavel Leonchik
18:00Robert Quentin - Thomas Laurent
18:00Margaux Rouvroy - Carla Touly
18:00Shilin - Panna Udvardy
18:00Gage Brymer - Omni Kumar
18:00Pamela Montez - Sophie Chang
18:15Dustin Brown - Feliciano Lopez
18:45Hurricane Tyra Black - Maria Jose Portillo Ramirez
18:45Jennifer Elie - Dasha Ivanova
19:00Grigorii Firsin - Vladislav Strugach
19:00Catherine Cartan Bellis - Eugenie Bouchard
19:15Maegan Manasse - Hanna Chang
19:30Belen Teichmann - Swiatek
19:30Leonie Kung - Conny Perrin
19:30Paolo Lorenzi - Shintaro Mochizuki
19:30Alexei Popyrin - Richard Gasquet
20:00Strong Kirchheimer - Nicolas Mejia
20:00Anton Bandaryk - Mark Pashukevich
20:30Querrey - Tommy Paul
20:30Nick Chappell - Dusty Boyer
20:30Andrea Gamiz - Sophie Chang
21:00Daniil Budov - Igor Yanushkevich
21:00Caty McNally - Leylah Annie Fernandez
22:00Ivan Volodkevich - Artem Avsievich
22:00David Goffin - Corentin Moutet
22:00Felix Corwin - Ivan Nedelko
22:30Maegan Manasse - Pamela Montez
23:00Pavel Leonchik - Grigorii Firsin
23:00Shelby Rogers - Jessica Pegula
23:15Stefanos Tsitsipas - Matteo Berrettini
23:30Bogdan Bobrov - Alec Adamson
01:00John Isner - Reilly Opelka
01:00Vladislav Strugach - Evgeny Rudnovsky
02:30Steve Johnson - Taylor Harry Fritz
05:00Pavel Leonchik - Evgeny Nazarchuk
19:00Querrey - Reilly Opelka
16:00Matteo Berrettini - Karen Khachanov
kaçak bahiskaçak bahiskaçak bahismaç izle

canlı maç izle

maç yayınları

lig tv izle

canlı maç yayınları

Online olarak canlı maç yayınlarını izlemek isterseniz, sizler de kişisel çözümlerimizi kullanabilirsiniz. Detaylar, fırsatlar ve yenilikçi seçeneklere dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü çözümü, estetik fırsatları ve kaçırılmayacak seçenekleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yenilikler, kişisel seçenekler ve profesyonel çalışmalar için daha fazla zaman kaybetmeyin ve bizleri takip etmeye devam edin. Her türlü fırsatı, yeniliği ve keyifli maç yayını sitemiz üzerinden en uygun ödeme seçenekleri ile takip edebilirsiniz. Ayrıntılar, fırsatlar ve kişisel hizmetlere yönelik aklınıza gelen her türlü çözümü sizlere sunmaya tüm hızımızla devam edeceğimizi söylemek istiyoruz. Bu sayede daha verimli, daha kişisel ve daha estetik fırsatları da ön plana çıkarabileceğiz. Yenilikler, kişisel etkinlikler, özverili çözümler ve en uygun şekillerde  maç izleme çalışmaları için daha fazla zaman kaybetmeden sitemizi kullanabilirsiniz. Biz sizin için en kaliteli çalışmaları ön plana sunmaya devam edeceğiz. Şimdiden teşekkür ediyoruz sitemizi takip ettiğiniz için. Ayrıca sadece bununla kalmayıp justin tv izle gibi seçeneklerinde yer aldığı tüm sorunları gidermeniz konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.Gibi soruların cevabını bu şekilde vererek, akıllarda yer alan soru işaretlerine dair bir cevap sunmuş olduk. Hemen hemen her türlü fırsatı, yeniliği ve kişisel seçeneği ortaya çıkarmamız için yapmanız gereken detaylar oldukça uygun şekillerde sizlere ulaşacak diyebiliriz. Zaman içerisinde büyük bir etki ile yoğunluk sağlayan sitemiz, artık daha da keyifli bir halde hizmetini tüm hızı ile sürdürmeye devam ediyor.

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda siz değerli takipçilerimiz için Vegol TV nedir? Nasıl izlenir?Sorularına cevap sunacağız. Aslında genel olarak dijital medya üzerinde ön plana çıkarılan çalışmalara baktığımız zaman, daha çok bireylerin ihtiyaçlarına çözüm üreten projelerin yer aldığını görebiliriz. Bu görüntü ile hem detaylı, hem de estetik bir fırsatı kullanabilir ve bu bağlamda daha verimli seçenekleri ön plana çıkarabiliriz. İhtiyaçlar dahilinde verimli, estetik ve yenilikçi çalışma seçenekleri söz konusu iken, daha rahat ve estetik yenilikleri kullanmamız bizler adına oldukça keyifli bir seçenek sağlayacaktır. Detaylar, fırsatlar, kaçırılmayacak seçenekler için Vegol TV sitesini inceleyebilirsiniz. Bizzat online olarak çözüm üreten sitemiz, kaçırılmayacak maç yayınlarını sizlere daha net bir şekilde sunuyor. Özverili çözümler ve yenilikçi seçenekler için daha fazla zaman kaybetmeyin ve kişisel fırsatlarımızı da kullanmaya başlayın. Yenilikler, estetik çözümler ve bireysel fırsatlara dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü seçenek için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

Vegol TV Canlı Maç izlesitemizde maç yayınları canlı olarak izleyebilirsiniz. Lig tv izle hariç diğer tüm yayınlar bedava olarak izlenebilinir. Smartspor izle veya diğer platformlar dahil, yerli maç yayınları da Vegol TV canlı maç yayınları sayfamızda olacaktır. Sitemizi sık kullanılanlara ekleyerek yayınları sürekli takip edebilirsiniz.